fbpx
loader image

Telefon kontaktowy:

+48 726 987 983

ZESPÓŁ

Szef Kuchni

Marcin Leszczyński jest energicznym, pełnym pasji szefem kuchni, który posiada osobliwe podejście do gotowania. W kuchni nie ma rzeczy, która powstrzymałaby go na drodze do spełnienia oczekiwań gości oraz realizowania pomysłów na  najsmaczniejsze dania. Ma jeden cel – ciągle zaskakiwać i poszerzać kulinarny horyzont.

Gotując wykorzystuje najnowsze techniki kulinarne, ale nie zapomina o tradycji. Tworzenie nowych połączeń smakowych, eksperymentowanie  jest dla niego pasją, a samo gotowanie traktuje jak sztukę.

 

Specjalizuje się w kuchni molekularnej. Doświadczenie zdobywał pracując w wielu restauracjach w Polsce, poszukując tym samym inspiracji i rozwijając swój zmysł i indywidualność kulinarną. Niejednokrotnie brał udział w  szkoleniach w Polsce i za granicą, a swoje zdolności weryfikuje podczas regionalnych i ogólnopolskich konkursów kulinarnych. W 2009 roku brał udział w konkursie Profesjonalista Roku we Wrocławiu, w 2014 pojawił się na międzynarodowym konkursie kulinarnym Trendy Chef oraz próbował swoich sił w ogólnopolskim konkursie Chef’s Faight Poland. Od 2017 roku jest członkiem Klubu Szefów Kuchni .

ZESPÓŁ

 

Profesjonalizm i uprzejmość w każdej sytuacji, to wiodące cechy zgranego zespołu Monastico. Począwszy od wykwalifikowanych kucharzy po doświadczoną obsługę kelnerską. W Monastico nasi goście mogą nie tylko zjeść wyśmienite potrawy, ale także w zaciszu historycznej kamienicy umówić spotkanie biznesowe. W przypadku każdej z tych sytuacji obsługa staje na wysokości zadania. 

Kontakt

+48 726 987 983

RESTAURACJA@MONASTICO.PL

MENU

Adres

UL. TARG SIENNY 5

80-806 GDAŃSK

Znajdziesz nas

Wyślij wiadomość

2 + 11 =

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Monastico Sp. z o. o.